• c-facebook

© 2023 by Art School. Proudly made by Wix.com

1/2

zetpety.com

 

Twórcze Warsztaty Artystyczne

zapraszamy na zetpety!

 

zetpety to pozalekcyjne warsztaty plastyczno-praktyczno-techniczne, na których co tydzień majsterkujemy,rzeźbimy, konstruujemy, projektujemy rękodzieło artystyczne.

Robimy m.in. witrażyki, latawce, drewniane albumy na zdjęcia, dekorujemy muffiny lukrem plastycznym i jadalnymi ozdobami, zapoznajemy się z techniką decoupage, filcowania, gipsorytu 

Zetpety są doskonałą propozycja dla dzieci chcących kreatywnie spędzić czas po lekcjach! Dedykowane są dla wszystkich uczestników w wieku 6-10 lat, (ale mamy też opracowany program dla starszych dzieci z klas 5-6 - w przypadku chętnych, stworzymy grupę). Odbywają się w szkołach na terenie Wrocławia i okolicznych gmin, od ośmiu lat ciesząc się uznaniem wśród Młodych Twórców i ich rodziców. Zajęcia prowadzą pasjonaci, hobbyści, absolwenci Akademii Sztuk Pięknych - instruktorzy kreatywni, doświadczeni w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Otwieramy listy zapisów na zajęcia w roku szkolnym 2019/20 w szkołach:

-w Wilczycach (czwartki)

-w Dobrzykowicach (wtorki i/lub piatki)

-sp 66 we Wrocławiu(środy i ew. piątki)

sp 10 we Wrocławiu (zajęcia w Pracowni "Zetpeciarnia" ul. Litewska 14h-na zajęcia w godzinach pracy świetlicy dzieci odbieramy i odprowadzamy do świetlicy) 

dokładne terminy ustalimy ze szkołą i zapisanymi uczestnikami wg ich preferencji

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
IMG_0390.JPG