• c-facebook

© 2023 by Art School. Proudly made by Wix.com

o zetpetach

rekomendacje:

Warsztaty szybko zdobyły uznanie Młodych Artystów i  ich rodziców (fragmenty maili i recenzji na fb)

 

"Rewelacyjne pomysły, morze kreatywności, niesłabnący entuzjazm małych uczestników zajęć. To trzeba umieć! Gratuluję pomysłów, podejścia do dzieci i umiejętności twórczej pracy z nimi! Mój 7-latek po ubiegłorocznych zajęciach zapytany, czy chce chodzić na tradycyjne zetpety czy zajęcia z ceramiki bez zastanowienia podskakując z radości krzyknął, że "To i to!". Hmmm... za dobrzy jesteście!"  (mama Filipa)

 

 

Absolutne mistrzostwo świata! Moja pierwszoroczniaczka uczęszcza na rzekomo takie same zajęcia na Zetpetach i w Światowidzie - rzekomo, bo Światowid jest tylko fajny, a Zetpety po prostu genialne! Pomysły niesamowite, z kazdych zajeć wraca z zachwycającym cackiem: a to drzewkiem szcześcia ze szklanych korali, a to własnoręcznie ozdobioną dekupażem ramką na obrazek, a to podkładką. Gorąco polecam i gratuluję zarówno pomysłowości, jak i podejścia do dzieci! (mama Gosi)

 

Fantastyczny pomysł na zajęcia!!!!! Jeden jedyny dzień w tygodniu mój syn wstaje rano bez marudzenia- wystarczy hasło" Dzisiaj są zetpety!". Jest zachwycony, a trofea dumnie zdobią dom (mama Mikołaja)

 

 

Bardzo dziękuję za ten rok szkolny cudownych warsztatów. Agatce bardzo się podobało. Żadnego warsztatu nie chciała opuścić i z każdego wracała szczęśliwa, pełna wiary w swoje twórcze możliwości. Chętnie w przyszłym roku skorzystamy z oferty. Udanych i bezpiecznych wakacji życzymy." (mama Agatki)

 

"Zajęcia jak najbardziej były owocne. Daniel bardzo chętnie uczestniczył i w przyszłym roku 
szkolnym na pewno będzie chciał kontynuować" (mama Daniela)

 

"wszystkie prace wykonane na zetpetach są starannie gromadzone (...) i prezentowane w całej swej okazałości przy każdej nadarzającej się okazji, zatem każdy gość, który zawita w progi naszego domostwa zostaje zapoznany z pracami (często nie dowierzając, że to rzeczywiście zostało zrobione przez dziecko albo przy sporym udziale dziecka). A moja córka rośnie w oczach z.. dumy! I ja oczywiście też!! Śmiem więc twierdzić, że zajęcia te rozwijając sferę manualną dziecka bardzo korzystnie wpływaja także na jego samoocenę oraz (przy okazji) na samopoczucie rodzica:))  (mama Ali)

 

(...)nie mialem nigdy okazji podziękowac za świetne zajecia(...) :) Córka jest urzeczona i co czwartek z kolejną niespodzianką odbieram ją ze szkoły.. 
To bardzo wrazliwa dziewczyna, więc bardzo nam zależy na rozwijaniu jej zdolności manualnych i twórczych jakie niewatpliwie posiada :) Bardzo sie cieszę, że Pani zajęcia jej to zapewniają"

Dziekujemy za pracę nad zdolnosciami naszych dzieci i rozwijaniu roznych zdolnosci przez pobudzanie wyobrazni :) Mam nadzieje, ze Pani dalej dobrze sie przy tym bawi i dalej bedzie Pani miala moc tworzenia i wymyslania nowych zadan, czego goraco zycze.."(tata Nadii)

 

 

zetpety zrodziły się z moich zainteresowań oraz zamiłowania do pracy z dziećmi i stały się odpowiedzią na potrzebę zapewnienia im ciekawego, kształcącego wiele umiejętności i rozwijającego wyobraźnię zajęcia.

Odbywają się w szkołach na terenie Wrocławia i okolicznych gmin (Czernica, Jelcz-Laskowice, Długołęka, Wisznia Mała) co roku ciesząc się uznaniem Młodych Twórców i ich rodziców.

 

Z wyształcenia jestem nauczycielką wczesnoszkolną i przedszkolną i socjolożką. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi (prowadzenie warsztatów, praca na obozach i koloniach) Mam uprawnienia do prowadzenia warsztatów ceramicznych.

Z zamiłowania od zawsze majsterkuję i tworzę rękodzieło – witraże, odnawiam meble, tworzę dekoracje. 

 

W trakcie studiów oraz pracy pedagogicznej szczególnie zainteresowała mnie problematyka  "innowacji w edukacji i jej wpływu na rozwój wyobraźni twórczej u dzieci"- i głównie z tego właśnie nurtu i ducha wyrosły zetpety

 

 

 

JAKO NIEBANALNE, INNOWACYJNE DZIAŁANIA TWÓRCZE!

 

 

 

 

Serdecznie zapraszam Państwa dzieci na moje zajęcia!    

 

Katarzyna Łukaszewicz

 

 

 

 

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now