top of page
20131210_112210.jpg

o zetpetach:

rekomendacje:

Warsztaty szybko zdobyły uznanie Młodych Artystów i  ich rodziców (fragmenty maili i recenzji na fb)

 

"Rewelacyjne pomysły, morze kreatywności, niesłabnący entuzjazm małych uczestników zajęć. To trzeba umieć! Gratuluję pomysłów, podejścia do dzieci i umiejętności twórczej pracy z nimi! Mój 7-latek po ubiegłorocznych zajęciach zapytany, czy chce chodzić na tradycyjne zetpety czy zajęcia z ceramiki bez zastanowienia podskakując z radości krzyknął, że "To i to!". Hmmm... za dobrzy jesteście!"  (mama Filipa)

 

 

Absolutne mistrzostwo świata! Moja pierwszoroczniaczka uczęszcza na rzekomo takie same zajęcia na Zetpetach i w Światowidzie - rzekomo, bo Światowid jest tylko fajny, a Zetpety po prostu genialne! Pomysły niesamowite, z kazdych zajeć wraca z zachwycającym cackiem: a to drzewkiem szcześcia ze szklanych korali, a to własnoręcznie ozdobioną dekupażem ramką na obrazek, a to podkładką. Gorąco polecam i gratuluję zarówno pomysłowości, jak i podejścia do dzieci! (mama Gosi)

 

Fantastyczny pomysł na zajęcia!!!!! Jeden jedyny dzień w tygodniu mój syn wstaje rano bez marudzenia- wystarczy hasło" Dzisiaj są zetpety!". Jest zachwycony, a trofea dumnie zdobią dom (mama Mikołaja)

 

 

Bardzo dziękuję za ten rok szkolny cudownych warsztatów. Agatce bardzo się podobało. Żadnego warsztatu nie chciała opuścić i z każdego wracała szczęśliwa, pełna wiary w swoje twórcze możliwości. Chętnie w przyszłym roku skorzystamy z oferty. Udanych i bezpiecznych wakacji życzymy." (mama Agatki)

 

"Zajęcia jak najbardziej były owocne. Daniel bardzo chętnie uczestniczył i w przyszłym roku 
szkolnym na pewno będzie chciał kontynuować" (mama Daniela)

 

"wszystkie prace wykonane na zetpetach są starannie gromadzone (...) i prezentowane w całej swej okazałości przy każdej nadarzającej się okazji, zatem każdy gość, który zawita w progi naszego domostwa zostaje zapoznany z pracami (często nie dowierzając, że to rzeczywiście zostało zrobione przez dziecko albo przy sporym udziale dziecka). A moja córka rośnie w oczach z.. dumy! I ja oczywiście też!! Śmiem więc twierdzić, że zajęcia te rozwijając sferę manualną dziecka bardzo korzystnie wpływaja także na jego samoocenę oraz (przy okazji) na samopoczucie rodzica:))  (mama Ali)

 

(...)nie mialem nigdy okazji podziękowac za świetne zajecia(...) :) Córka jest urzeczona i co czwartek z kolejną niespodzianką odbieram ją ze szkoły.. 
To bardzo wrazliwa dziewczyna, więc bardzo nam zależy na rozwijaniu jej zdolności manualnych i twórczych jakie niewatpliwie posiada :) Bardzo sie cieszę, że Pani zajęcia jej to zapewniają"

Dziekujemy za pracę nad zdolnosciami naszych dzieci i rozwijaniu roznych zdolnosci przez pobudzanie wyobrazni :) Mam nadzieje, ze Pani dalej dobrze sie przy tym bawi i dalej bedzie Pani miala moc tworzenia i wymyslania nowych zadan, czego goraco zycze.."(tata Nadii)

 

 

zetpety zrodziły się z moich zainteresowań oraz zamiłowania do pracy z dziećmi i stały się odpowiedzią na potrzebę zapewnienia im ciekawego, kształcącego wiele umiejętności i rozwijającego wyobraźnię zajęcia.

Odbywają się w szkołach na terenie Wrocławia i okolicznych gmin (Czernica, Jelcz-Laskowice, Długołęka, Wisznia Mała) co roku ciesząc się uznaniem Młodych Twórców i ich rodziców. Swoją nazwą (oraz w dużej mierze także "treścią") nawiązują do starej dobrej tradycji zajęć ZPT - zajęć praktyczno-technicznych

 

Z wykształcenia jestem nauczycielką wczesnoszkolną i przedszkolną, Trenerem TUS i socjolożką.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi (prowadzenie warsztatów, praca na obozach i koloniach) Mam uprawnienia do prowadzenia warsztatów ceramicznych.

Z zamiłowania od zawsze majsterkuję i tworzę rękodzieło –ozdoby i naczynia ceramiczne, lutuję witraże, odnawiam meble, tworzę dekoracje. 

 

W trakcie studiów oraz pracy pedagogicznej szczególnie zainteresowała mnie problematyka  "innowacji w edukacji i jej wpływu na rozwój wyobraźni twórczej u dzieci"- i głównie z tego właśnie nurtu i ducha wyrosły zetpety

 

 

 

JAKO NIEBANALNE, INNOWACYJNE DZIAŁANIA TWÓRCZE!

 

 

 

 

Serdecznie zapraszam Państwa dzieci na moje zajęcia!    

 

Katarzyna Łukaszewicz

 

 

 

 

 

bottom of page