1/2

zetpety.com

 

Twórcze Warsztaty Artystyczne

zapraszamy na zetpety!

 

zetpety to pozalekcyjne warsztaty plastyczno-praktyczno-techniczne, na których co tydzień majsterkujemy,rzeźbimy, konstruujemy, projektujemy rękodzieło artystyczne.

Robimy m.in. witrażyki, latawce, drewniane albumy na zdjęcia, dekorujemy muffiny lukrem plastycznym i jadalnymi ozdobami, zapoznajemy się z techniką decoupage, filcowania, gipsorytu 

Zetpety są doskonałą propozycja dla dzieci chcących kreatywnie spędzić czas po lekcjach! Dedykowane są dla wszystkich uczestników w wieku 6-10 lat, (ale mamy też opracowany program dla starszych dzieci z klas 5-6 - w przypadku chętnych, stworzymy grupę). Odbywają się w szkołach na terenie Wrocławia i okolicznych gmin, od ośmiu lat ciesząc się uznaniem wśród Młodych Twórców i ich rodziców. Zajęcia prowadzą pasjonaci, hobbyści, absolwenci Akademii Sztuk Pięknych - instruktorzy kreatywni, doświadczeni w pracy z dziećmi i młodzieżą.

PÓŁKOLONIE w Zetpeciarni

 LATO 2020

Poniżej znajdują się:

umowa i karta kwalifikacyjna +dokumenty dotyczące udziału dziecka w półkoloniach. Prosimy o zapoznanie się, wydruk, wypełnienie karty i umowy odesłanie skanów na adres zetpeciarnia@gmail.com oraz dostarczenie oryginałów w 1 dniu wypoczynku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link do spotkania online:

https://meetingsemea2.webex.com/join/macluk

  • c-facebook

© 2023 by Art School. Proudly made by Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
IMG_0004 (2).JPG