top of page

zetpety.com

 

Warsztaty Kreatywne

zapraszamy na zetpety!

 

zetpety to pozalekcyjne warsztaty kreatywne->  plastyczno-praktyczno-techniczne, na których co tydzień majsterkujemy, rzeźbimy, konstruujemy, projektujemy rękodzieło artystyczne.

Robimy m.in. witraże, latawce, drewniane albumy na zdjęcia, mechaniczne zabawki, lampiony, dekorujemy pierniki lukrem i jadalnymi ozdobami oraz zapoznajemy się m.in. z techniką decoupage, filcowania, gipsorytu i wiele innych.

Zetpety są doskonałą propozycją dla dzieci chcących kreatywnie spędzić czas po lekcjach! Dedykowane są dla wszystkich uczestników w wieku 6-10 lat.

 Odbywają się w wybranych szkołach na terenie Wrocławia i okolicznych gmin, od dwunastu lat ciesząc się uznaniem wśród Młodych Twórców i ich rodziców. 

ZAPRASZAMY!!!!!

MAJ I CZERWIEC:
w dwóch ostatnich miesiącach roku szkolnego zajęcia odbywają się w każdym tygodniu-wszystkie dla każdej z grup-z wyjątkiem 30 i 31.05(świeto w czwartek i piątek wolny po święcie.) opłaty - pełne z wyjątkiem czerwcowej płatności za zajęcia piątkowe-za miesiąc z 2 spotkaniami obowiązuje połowa opłaty (pełęn regulamin znajduje się w zakładce formalności)
Nieobecności proszę zgłaszać a ich odróbki proszę ustalać indywidualnie
warsztatyzetpety@gmail.com lub 604592029

terminy zajęć:

  • w szkole nr 66 we Wrocławiu- zajęcia w środy 14:30, zajęcia w piątki 14:45

  • w szkole nr 91 we Wrocławiu - zajęcia w czwartki 14:00 

  • w szkole w Mirkowie-zajęcia we wtorki 13:30 (wolne miejsca) i 15:30 (wolne miejsca) zajęcia w piątki 9:00(wolne miejsca)

  • w szkole w Szczodrym -zajęcia w piątki o 12:30

  • w szkole w Dobrzykowicach - zajęcia w środy 17-18:30 lub czwartki 16:30-18 

bottom of page